Ar įsivaizduojate kaip nuostabu ryte pabusti namuose, pripildytuose miško ir jūros ošimo?  Su kavos puodeliu rankoje nueiti prie jūros ir įkvėpti ryto gaivos.

Dieną praleisti  tingiai gulint paplūdimyje, vis atsigaivinant vėsioje jūroje, arba aktyviai važinėjant dviračiais vingiuotais miško takais.

O vakare, besileidžiant raudonai saulei, terasoje ragauti ką tik ant grilio išsikeptų gėrybių ir mėgautis tobula ramybe.


Amberton Villas – tai naujų poilsio namų kvartalas, įsikūręs Karklėje, vos 100 metrų iki jūros. Tai vieta ieškantiems ramybės, norintiems atitrūkti nuo kasdienio miesto šurmulio, praleisti laiką kokybiškai, apsuptiems gamtos.

Amberton Villas nuo garsaus Olando kepurės skardžio nutolusios vos per 800 metrų paplūdimiu, Klaipėdą ir Palangą galėsite pasiekti dviračiais, mišku einančiais dviračių takais, o vos už 100 metrų rasite kavinę, sotiems pietums ar vakarienei.

Amberton Villas siūlo ne tik apgyvendinimą, bet ir konferencijų salės nuomą, Jūsų originaliems mokymams, seminarams ar konferencijoms su pertraukėlėmis gryname ore ar pikniku prie jūros.

DJI 0020 HDRdid Koreguota Small